İşe Alım Süreci

Kurumumuzun değerlerini ve işin gerektirdiği yetkinlikleri tam olarak karşılayacak, “Altur’ da çalışıyor olmanın” farkındalığını yaşayacak çalışanlarımızı özenle seçerek bünyemize katmaya devam ediyoruz.
 
İnsan Kaynakları uzmanlarımız tarafından; 

Adaylarla yetkinlik bazlı görüşmeler yapılarak, adayların Altur Turizm’ e ve aranılan pozisyonun yetkinliklerine uygunluğu değerlendirilir. Başarılı olan adaylar başvurdukları pozisyonun yöneticileri ile görüştürülür. Değerlendirmeler sonucunda uygun bulunan adaylara ilgili pozisyonun şirketi tarafından iş teklifi yapılır.

Tüm Firmamızın ihtiyaçları doğrultusunda deneyimli veya yetiştirilmek üzere deneyimsiz personel alımları yapılmaktadır.
 
Deneyimsiz pozisyonlarda eğitim altyapısı kuvvetli, deneyimli pozisyonlarda ise konusunda tecrübeli ve firmaya katkısı olabilecek adaylar tercih edilmektedir.

 
Başvuru formunu dolduran kişi,  formlarda vermiş olduğu bilgilerin 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında işlenme şartları ve amaçları doğrultusunda, başvurulan pozisyon için işlenmesine, iş ilişkisi süresince saklanmasına, yine işbu formlarda verilen referans bilgilerinden başvuran adına bilgi edinebileceğine açıkca rıza göstermiştir.


Yasin Albayrak İpek Albayrak Cemil Albayrak Hikmet Albayrak İlknur Albayrak Halil Kemal İbrahim Özkan Engin Koşan Kerim Köseoğlu Ali Tabak Hayri Temiz Yusuf Yazıcı Ömer Kamil Şenol