Müşteri Şikayetleri Yönetim Taahhütü

Altur Turizm, Müşteri Şikayetleri Yönetimi Taahhütü,  Altur Turizm hedef ve ilkeleri doğrultusunda müşterilere verilen önemle dokuz ana prensip altında belirlenmiştir. 

Şeffaflık :
Şirketimiz iç ve dış müşterilere şikayetin nerede ve nasıl değerlendirileceğine ilişkin uygulamalarını web sitesi üzerinde açık bir şekilde duyurmaktadır. Ayrıca bünyemizdeki tüm araçlarda müşteri iletişim kanallarını tanımlayan bilgiler yer almaktadır.

Erişilebilirlik : Şikayet, soru ve istekleriniz için ALTUR Hizmet Hattı (212- 411 50 00) ve web sayfamız alturturizm.com.tr üzerinden 7 gün 24 saat  bize ulaşabilirsiniz. 

Cevap verebilirlik : Şikayet soru ve isteklerinize hızlı bir şekilde cevap verilmekte ve sonuca ulaştırılmaktadır.

Objektiflik : Herbir şikayet titizlikle, adil, objektif ve tarafsız değerlendirilmekte, şikayet kapatılıncaya kadar süreç takip edilmektedir.  

Ücretler : Şikayet, soru ve isteklerinizin değerlendirilmesi ve sonuca ulaşılmasında herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Gizlilik : Müşterilerimize ilişkin her türlü kişisel bilgiler gizli tutulmakta,  onayları olmadan üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır.

Müşteri odaklı yaklaşım : Şirket politikası ve yasal gereklilikler çerçevesinde müşterilerimizin şikayet, soru ve isteklerine uygulanabilir çözümler sunulmaktadır. 

Hesap verebilirlik : Şikayet, soru ve istekler  kayıt altına alınmakta ve müşterilerimiz bilgilendirilmektedir. 

Sürekli iyileştirme :   Müşterilerimizden gelen geri bildirimler iş süreçlerimizin iyileştirilmesinde ve geliştirilmesinde kullanılmakta, müşteri odaklı yaklaşım gösterilmektedir.

Yasin Albayrak İpek Albayrak Cemil Albayrak Hikmet Albayrak İlknur Albayrak Halil Kemal İbrahim Özkan Engin Koşan Kerim Köseoğlu Ali Tabak Hayri Temiz Yusuf Yazıcı Ömer Kamil Şenol