Siz Sürüş Keyfine Odaklanın, Gerisini Altur Filo Halleder!

“Hem ekonomik hem de sorunsuz ulaşım alternatifleri ile birçok firmanın ulaşım ihtiyacına anında çözümler sunan Altur Filo, ülkemizde satışı yapılan tüm marka ve modeldeki araçları kapsayan geniş bir araç ağına sahiptir.”

Firmanız için en uygun aracı, ihtiyaçlarınıza, kullanım şeklinize ve bütçenize ne uygun seçeneklerle belirleyebilirsiniz. Üstelik Altur Filo’dan kiraladığınız araçlarda araç bakımı, yazlık-kışlık lastik değişimleri, vergiler için asla zaman kaybetmezsiniz. Kaza durumunda ve aracın serviste kalmasını gerektirecek arıza durumunda yerine muadil araç tarafınıza bedelsiz olarak verilir ve işlerinizi aksatmazsınız. Tüm bu ihtiyaçlar Altur tarafıdan karşılanır, size ise sadece keyifli bir sürüş deneyimi yaşamak kalır.

Yılların tecrübesiyle sunduğumuz kaliteli ve ayrıcalıklı sürüş keyfinin yanı sıra, 7/24 canlı hizmet veren profesyonellerimiz ile satış sonrası destek bizim için çok önemlidir. Satış sonrasında yaşanan her durum için; konusunda uzman, profesyonel çalışanlarımızla birlikte, tüm sorunlarınızı dinliyor ve anında çözüm önerileri sunuyoruz. Ayrıca araçlarla ilgili şirketinizin ihtiyacı olan; hasar, bakım, lastik, HGS-OGS sistem geçişleri, kasko sigortası ve trafik cezaları gibi her türlü raporlama yine deneyimli personellerimiz tarafından hazırlanarak sizinle paylaşılmaktadır.

Çünkü Altur; hem satış öncesi hem de satış sonrası çözümleriyle hayatınızı kolaylaştırmak için var!