“600 Araç,” Günlük 1.800 Transfer

“2013 yılında 40 araçla başladığımız özel transfer hizmetine 2019 yılı itibariyle 600 araçlık geniş bir filo ile devam ediyoruz. Üstelik en fazla firmaya hizmet veren ve en yüksek araç sayısına sahip firma olma özelliği ile özel transfer sektörünün öncü markasıyız.”

Altur Özel Transfer Hizmetleri olarak; firma çalışanlarının ulaşımı, yerli ve yabancı misafirlerinin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımları kolaylıkla karşılanıyor. Bu sayede firmalar araç satın alma, bakım ve personele avans verme, taksi fişi, masraf formu doldurma gibi personel giderleri ile uğraşmıyor. Bu sistem sayesinde firmalar, hem büyük oranlarda tasarruf ediyor hem de ulaşımdan kaynaklanan problemlerle uğraşmadan sorunsuz bir hizmet alıyorlar.

Sektöründe isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli firmaların üst düzey yöneticilerine, özel konuklarına ve şirket personellerine; modern ve donanımlı araçlarla hizmet veriyor, deneyimli araç sürücüleri ile sektörün en güvenilir ulaşım imkanını sağlıyoruz.

Firmaların farklı işletmelerine, bankalara, gümrüklere, resmi dairelere evraklarını götürüyor, işlerinin takibi de talep edildiği takdirde Özel Transfer Hizmetleri Birimimizce özenle yapılıyor.

Özel Transfer Hizmeti sırasında kullandığımız araçlarımızın tamamı, 7/24 esasına dayalı olarak araç takip sistemi ile kontrol altında tutulurken, istenildiği anda tüm transfer takip verilerimiz paylaşılabiliniyor.

Firmaların, daha hızlı hizmet alabilmeleri için hazırladığımız özel bir web talep portalı sayesinde çalışanlar, lokasyon bilgisi, hizmet alacak kişi sayısı ve araç tipi gibi detayların yer aldığı bir talep formu oluşturabiliyor, bu bilgileri anında şoförlerimizin kullandığı mobil uygulamaya gönderebiliyorlar.

Dileyen firma çalışanları ise bu portalı cep telefonlarına indirerek, firma dışında bile olsalar bu uygulama sayesinde araç ihtiyaçlarını sadece birkaç dakika içinde çözebiliyor, araç taleplerine dair raporlamaları bu uygulama sayesinde kolaylıkla yapabiliyorlar.

Dijital dünyanın son yeniliklerini yakından takip ederek, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen şirketimiz, sektörde ilk olmaya ve yapılmayanı yapmaya her zaman olduğu gibi devam ediyor.

Firmalara tasarruflu, konforlu ve güvenilir bir hizmet sunmamızın yanı sıra giderlerin kolaylıkla takip edilebileceği “Tek Fatura Sistemi” ayrıcalığını da müşterilerimize sunuyoruz. Böylelikle kontrol ve iç denetim kolaylaşıyor; firmalar istedikleri tüm bilgilere, rapor formatında aylık veya günlük olarak ulaşabiliyorlar.

2013 yılında 40 araçla başladığımız özel transfer hizmetine şu anda 600 araçlık geniş bir filo ile devam ediyoruz. Üstelik en fazla firmaya hizmet veren ve en yüksek araç sayısına sahip firma olma özelliği ile özel transfer sektörünün öncü markasıyız.

ALTUR Transfer olarak ayrıca  Kargo gönderi toplama hizmeti sağlamaktayız. Gönderilerinizi kaliteli ve tecrübeli ekibimizle güvenle, hızlı bir biçimde toplar teslim noktasına ulaştırırız.M1 Yetki belgesi kapsamında hizmet sunmakta olan operasyonumuz Posta Hizmetleri Yetki belgesi başvuru sürecini de ayrıca başlatmış bulunmaktadır.